Duben 2018

Soy Luna - Fakta a zajímavosti

21. dubna 2018 v 13:54 Zaměřeno na Soy Lunu

Už chvíli přemýšlím, jestli mám vydat zajímavosti ze světa Soy Luny. Rozhodla jsem se je tedy zveřejnit na mém blogu. Musím uznat, že jsem hodně o seriálu zjistila a některé věci mě až nadchly. Pojďme tedy na to!

 • Soy Luna se vysílá dohromady ve 46 zemích světa a to v Argentině, Bolívii, Chile, Dominikánské republice, Ekvádoru, Guatemale, Haiti, Hondurasu, Kolumbii, Kostarice, Kubě, Mexiku, Nikaraque, Panamě, Paraguay, Peru, Salvadoru, Uruguay, Venezuele, Brazílii, Španělsku, Portugalsku, Francii, Lichtenštejnsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Itálii, Rumunsku, Bulharsku, Polsku, Izraeli, Belgii, Nizozemsku, Česku, Slovensku, Maďarsku, Alandech, Dásnku, Faerských ostrovech, Finsku, Grónsku, Islandu, Norsku, Rusku a v Řecku

 • Písničku Alla voy napsal sám Ruggero Pasquarelli
 • Ve 3. sérii Soy Luny by se údajně měly objevit Ada a Eva z 2. série (Candelaria Molfese)
 • Dany Martins, se kterým Karol Sevilla natočila videoklip A Bailar se objevil v 1. sérii Soy Luny, konkrétně ve 40-41 díle
 • Ve 3. sérii se jako host objeví Mia Jenkins, která hraje v seriálu The Lodge 2
 • Hlavní roli v seriálu Soy Luna měla hrát původně Paulina Goto. Její tvorba zde : https://www.youtube.com/watch?v=sxMThUQsYBE
 • Katja Martinéz prozradila, že na scéně často improvizuje
 • Karol Sevilla musela absolvovat 6 castingových kol
 • Nejoblíbenější písní Karol Sevilly je úvodní píseň Alas
 • Videoklip k písni ´Mírame a mí´ se natáčel v prostorech Muzea umění Tigre v provincii Buenos Aires
 • Michael Ronda se díky roli Simóna naučil hrát na kytaru
 • Původně měl být seriál o bruslení na ledě a Jam & Roller se měl jmenovat Ice Resto
 • Na casting konkrtétně na roli Luny přišlo víc jak 1000 dívek, Karol Sevilla byla vybrána z 10 finalistek
 • Lunu v Česku dabuje Adéla Nováková a její sestra Klára dabuje v seriálu Ninu
 • Pasquale de Nuzzo (Benicio) si zahrál ve filmu Tini : Nový život Violetty
Doufám, že i vy jste se dozvěděli nové věci a zajímavá fakta. Já jsem z těchto nevěděla asi polovinu, takže jsem v orientaci, co se seriálu týče, o něco moudřejší. Dejte i vy vědět do komentářů, jestli jste se dozvěděli něco nového a jestli byste chtěli další zajímavosti buď ze seriálu Soy Luna nebo například ze seriálu Violetta, Jedenácka,... Nejaktivně budu psávat nejspíš o těchto třech seriálech
Mia Jenkins s Malenou a ValentinouDany Martins s Karol a RuggeremPaulina Goto

Novinky - duben

16. dubna 2018 v 13:28 Novinky

V dnešním článku bych se chtěla zaměřit na všechny novinky, které se odehrály či odehrají v tomto měsíci. A není jich vůbec málo.
Před více jak týdnem vyšlo album Modo Amar ke 3. sérii Soy Luny, které je opravdu pestré a rozmanité. Svou oblíbenou píseň si v něm najde každý. Když zůstanu ještě u Soy Luny, 5.4. 2018 skončilo Soy Luna Tour 2018 po Evropě, o čem jsem se rozepisovala v předchozím článku. Po třech měsících dostali herci zasloužený odpočinek. Dnes večer v Argentině v 19:00 Argentinského času startuje 3. a nejspíš i poslední série Soy Luny. Dnes vyšel již druhý videoklip k této sérii, konkrétně k písni Modo amar, který je opravdu překrásný! Takže určitě stojí za zhlédnutí.
Tento měsíc, konrétně 6. dubna vydala Tini ve spolupráci s Karol G píseň Princesa i s videoklipem a musím uznat, že tato píseň je opravdu skvělá. Spolupráce se dle mého názoru povedla.Nyní má videoklip na YouTube víc než 8 miliónů zhlédnutí! Ve stejný den vydal Agustin Bernasconi a Maxi Espindola neboli MYA musica nový singl s názvem "A escondidas". I tato píseň se podle mě povedla. Na YouTube má už téměř milion zhlédnutí! MYA zatím se všemi třemi písničkami opravdu boduje!
Dalším významným datem se teprve stane 30. duben a to díky premiéře nové série loni nového seriálu Jedenáctka (O11CE), který si v Česku i na Slovensku oblíbilo spoustu fanoušků Disney. V druhé sérii Jedenáctky se toho bude dít mnohem víc než v té první. Otázkami zůstává, zda se Gabo dozví pravdu o svém otci, jaké nové postavy budeme moct vidět a jaká nová tajemství se budou odhalovat. Na to si my ale budeme muset ještě počkat. Datum vysílání 2. série Jedenáctky v ČR a na Slovensku nebylo ještě oznámeno.
Když zmiňuji Jedenáctku, zmíním i to, že 29.3. byl na YouTube nahrát oficiální videoklip k seriálu s názvem Juega con el corazón, který má na YouTube nyní víc než půl milionu zhlédnutí. Sebastian Athie, Paulina Vetrano a Daniel Patiňo vytořili opravdu perfektní trio!

Soy Luna tour 2018

15. dubna 2018 v 16:17 Zaměřeno na Soy Lunu

Soy Luna tour 2018 dosáhlo svého konce. Po 50 koncertech dohromady v 9 zemích a po třech měsících došlo ke svému konci. Koncerty byly opravdu kouzelné a pohádkové, o kostýmech snad není ani řeč, jak byly kouzelné! Každý fanoušek v jakékoli věkové kategorii si určitě z koncertu odnesl vzpomínky, na které bude vzpomínat do konce života. Určitě se několik zvás, českých či slovenských fanoušků na některý z koncertů dostalo a splnil se vám tak sen, o kterém se vám snilo už od začátku tohoto seriálu.
Herci ze Soy Luny tedy teď dostalou zasloužený odpočinek. Těžko říct, jestli se do Evropy ještě vrátí. Dle některých informací by je později mělo čekat ještě několik koncertů v latinské Americe, tak uvidíme. Hercům se ale Evropa určitě líbila a myslím, že celkově to nejvíc znamenalo pro Ruggera Pasquarelliho a Anu Jaru, kteří v rámci Evropského tour zavítali i do svých rodných zemí. Itálie a Španělska.
Na žádném z koncertů nechyběly scény ze Soy Luny a ani naše oblíbené písničky, jako jsou napšíklad Alas, Valiente, La vida es un Sueňo, Vuelo nebo například Siempre Juntos.
Ve vzduchu teď visí otázky, jako například co budou herci dělat teď po skončení Soy Luny? Rozjedou svou sólovou kariéru jako zpěváci nebo se budou intenzivněji věnovat herectví? Myslím, že nebude trvat dlouho a všechno se dozvíme.
Dále bych chtěla zmínit, že již zítra v 19:00 hodin Argentinského času začíná třetí a nejspíš poslední dlouhoočekávaná série Soy Luny! Před týdnem vyšlo album Modo Amar a teď se už můžeme jen těšit, na ukázky či celé španělské díly na youtube a v září bysme se měli dočkat třetí série v České republice i na Slovensku.


The-best-of-disney

15. dubna 2018 v 14:38 Novinky

Ahoj!
Rozhodla jsem se založit tento blog z důvodu, že bych se s vámi chtěla vždycky podělit o nejnovější informace ze světa Disney. Konkrétně o informace o seriálech jako je například seriál Soy Luna, Jedenáctka, Violetta,... Tyto seriály v Česku a na Slovensku získaly spoutu příznivců a tak si myslím, že vás vždy nejnovější zprávy o těchto seriálech nebo i filmech potěší.
Zaměříme se také i jen na herce, kde se vám pokusím přiblížit jejich osobní život a zveřejnit pro vás informace, které o nich možná ještě nevíte. Informovat vás o jejich tvorbě a sdílet s vámi jejich úspěchy. Na tomto blogu se budete moct dozvědět i informace o samotném Disney nebo o novinkách, které pro fanoušky po celém světě Disney chystá.