Novinky - duben

16. dubna 2018 v 13:28 |  Novinky

V dnešním článku bych se chtěla zaměřit na všechny novinky, které se odehrály či odehrají v tomto měsíci. A není jich vůbec málo.
Před více jak týdnem vyšlo album Modo Amar ke 3. sérii Soy Luny, které je opravdu pestré a rozmanité. Svou oblíbenou píseň si v něm najde každý. Když zůstanu ještě u Soy Luny, 5.4. 2018 skončilo Soy Luna Tour 2018 po Evropě, o čem jsem se rozepisovala v předchozím článku. Po třech měsících dostali herci zasloužený odpočinek. Dnes večer v Argentině v 19:00 Argentinského času startuje 3. a nejspíš i poslední série Soy Luny. Dnes vyšel již druhý videoklip k této sérii, konkrétně k písni Modo amar, který je opravdu překrásný! Takže určitě stojí za zhlédnutí.
Tento měsíc, konrétně 6. dubna vydala Tini ve spolupráci s Karol G píseň Princesa i s videoklipem a musím uznat, že tato píseň je opravdu skvělá. Spolupráce se dle mého názoru povedla.Nyní má videoklip na YouTube víc než 8 miliónů zhlédnutí! Ve stejný den vydal Agustin Bernasconi a Maxi Espindola neboli MYA musica nový singl s názvem "A escondidas". I tato píseň se podle mě povedla. Na YouTube má už téměř milion zhlédnutí! MYA zatím se všemi třemi písničkami opravdu boduje!
Dalším významným datem se teprve stane 30. duben a to díky premiéře nové série loni nového seriálu Jedenáctka (O11CE), který si v Česku i na Slovensku oblíbilo spoustu fanoušků Disney. V druhé sérii Jedenáctky se toho bude dít mnohem víc než v té první. Otázkami zůstává, zda se Gabo dozví pravdu o svém otci, jaké nové postavy budeme moct vidět a jaká nová tajemství se budou odhalovat. Na to si my ale budeme muset ještě počkat. Datum vysílání 2. série Jedenáctky v ČR a na Slovensku nebylo ještě oznámeno.
Když zmiňuji Jedenáctku, zmíním i to, že 29.3. byl na YouTube nahrát oficiální videoklip k seriálu s názvem Juega con el corazón, který má na YouTube nyní víc než půl milionu zhlédnutí. Sebastian Athie, Paulina Vetrano a Daniel Patiňo vytořili opravdu perfektní trio!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama