Soy Luna tour 2018

15. dubna 2018 v 16:17 |  Zaměřeno na Soy Lunu

Soy Luna tour 2018 dosáhlo svého konce. Po 50 koncertech dohromady v 9 zemích a po třech měsících došlo ke svému konci. Koncerty byly opravdu kouzelné a pohádkové, o kostýmech snad není ani řeč, jak byly kouzelné! Každý fanoušek v jakékoli věkové kategorii si určitě z koncertu odnesl vzpomínky, na které bude vzpomínat do konce života. Určitě se několik zvás, českých či slovenských fanoušků na některý z koncertů dostalo a splnil se vám tak sen, o kterém se vám snilo už od začátku tohoto seriálu.
Herci ze Soy Luny tedy teď dostalou zasloužený odpočinek. Těžko říct, jestli se do Evropy ještě vrátí. Dle některých informací by je později mělo čekat ještě několik koncertů v latinské Americe, tak uvidíme. Hercům se ale Evropa určitě líbila a myslím, že celkově to nejvíc znamenalo pro Ruggera Pasquarelliho a Anu Jaru, kteří v rámci Evropského tour zavítali i do svých rodných zemí. Itálie a Španělska.
Na žádném z koncertů nechyběly scény ze Soy Luny a ani naše oblíbené písničky, jako jsou napšíklad Alas, Valiente, La vida es un Sueňo, Vuelo nebo například Siempre Juntos.
Ve vzduchu teď visí otázky, jako například co budou herci dělat teď po skončení Soy Luny? Rozjedou svou sólovou kariéru jako zpěváci nebo se budou intenzivněji věnovat herectví? Myslím, že nebude trvat dlouho a všechno se dozvíme.
Dále bych chtěla zmínit, že již zítra v 19:00 hodin Argentinského času začíná třetí a nejspíš poslední dlouhoočekávaná série Soy Luny! Před týdnem vyšlo album Modo Amar a teď se už můžeme jen těšit, na ukázky či celé španělské díly na youtube a v září bysme se měli dočkat třetí série v České republice i na Slovensku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama